Zarządzanie wynajmem

Zarządzanie wynajmem

Wynajmuj z wonder home

Kupując u nas apartament mają Państwo swobodę w decydowaniu w jakich terminach nieruchomość będzie do Państwa dyspozycji, a kiedy
zostanie wynajęta i stanie się dodatkowym źródłem dochodu.

 

Wszechstronną opiekę nad apartamentem zapewni Państwu polecana przez nas lokalna firma Wonder Home z Karpacza.

 

Właściciele zarządzanych przez Wonder Home lokali nie mają żadnych ograniczeń związanych z dostępem do apartamentów. Mogą spędzać w nich tyle czasu, ile zechcą i zajmować dla siebie najbardziej dogodne terminy.

Każdy właściciel ma zapewnioną transparentność rozliczeń, poprzez nadanie stałego dostępu do panelu rezerwacyjnego. W dowolnym momencie Właściciele mogą monitorować poziom obłożenia w lokalu, zakładać rezerwacje własne, śledzić osiągane zyski i zaledwie jednym kliknięciem wygenerować raport sprzedanych nocy, za dowolny wybrany przez siebie okres. Płatności na rzecz Właścicieli dokonywane są regularnie, w systemie miesięcznym. Co najważniejsze honorarium pobierane przez Wonder Home stanowi wyłącznie kwotę stanowiącą procentową równowartość wniesionej przez Gościa opłaty za nocleg. Właściciele wolni są od jakichkolwiek innych zobowiązań pieniężnych względem Wonder Home.

Prefabrykat - logo

Dla klientów HILLSIDE Karpacz firma Wonder Home przedstawi symulację zysków w oparciu o lokalny rynek wynajmu nieruchomości.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.apartamentywkarpaczu.eu